Laminam

Laminam keramikos plokštės yra plonos ir lengvos, todėl itin patogios naudoti ir paklausios. Stambiaformatės plokštės lengvai pritaikomos įvairiose patalpose ir yra puikia natūralaus akmens alternatyva. Tai dekoratyviai atrodanti danga, tinkama tiek sienoms, tiek grindims. Laminam keramikos plokštės gali atrodyti itin natūraliai ir taip priminti natūralų akmenį, tikrus gamtos raštus, tačiau kartu jos yra naudojamos taip paprastai kaip keraminės plytelės. Tiesa, išvaizda Laminam keramikos plokštės gerokai lenkia plyteles – stambus formatas leidžia išgauti unikalius dėliojimo raštus, suteikti patalpoms erdvės pojūtį.

Laminam XL 12+ (3240x1620x12) mm

Calce

Cava

Tinta unita

Legno Venecia

Ossido

Laminam L (3000x1000 x 3 , 3+ , 5 , 7 , 5+3) mm

Blend

Calce

Collection

Ossido

Filo

Oxide

Laminam keramikos plokštės yra lengvesnės, o tai naudinga planuojant įvairių paviršių įrengimą. Plokštės gaminamos iš kvarcinio smėlio, smulkinto granito ir molio, keraminių pigmentų. Šis mišinys specialiai techniškai apdirbamas, todėl plokštės yra itin atsparios. Chemiškai Laminam plokštes gali pažeisti tik fluoro vandenilio rūgštis – su kitomis medžiagomis jokios reakcijos nevykta, todėl plokščių paviršius gali būti naudojamas įvairiai paskirčiai. Tai praktiškas pasirinkimas tokioms patalpoms, kuriose paviršiui tenka daug drėgmės, yra įbrėžimų grėsmė. Ilgaamžės ir atsparios plokštės puikiai tinka vonios kambariui ar virtuvės stalviršiams įrengti, taip pat gali būti naudojamos maisto ruošos zonai ir komercinės, visuomeninės paskirties patalpose. Paviršius yra lengvai valomas, netraukia ir nekaupia dulkių bei įvairių bakterijų.

Šios plokštės gali būti puikia alternatyva, kai natūralus akmuo gali pakisti dėl aplinkos poveikio. Nedegios ir atsparios temperatūrai Laminam plokštės gražiai dera ir patikimai tarnauja lauko sąlygomis, tinka terasų, lauko virtuvių, fasado pakopų įrengimui, o taip pat gali būti naudojamos ir pirties, SPA zonoms, židinio grindų apdailai įrengti.

Plokštės bėgant laikui išlaiko savo atspalvį nepakitusį net ir tuomet, kai skirtingose vietose gauna didesnį saulės spindulių ar drėgmės kiekį. Atsparumo UV spinduliams savybė užtikrina, kad spalva išliks tokia pati, nebluks.

Laminam plokščių savybės suteikia galimybę jas panaudoti itin plačiai ir pritaikyti įvairios paskirties patalpų interjere. Mažo svorio plokštės tinka naudoti atviriems fasadams, kuriems suteikia solidžią išvaizdą nereikalaudamos sudėtingų konstrukcijų. Lengvai valomas ir pažeidimams atsparus paviršius tinka visuomeninės paskirties pastatų fasado įrengimui. Laminam plokštės dėl jų paviršiuje vykstančio fotosintezės proceso atstumia purvą, savaime valosi, tad jų priežiūra itin nesudėtinga.

Didelis atsparumas lenkimui ir palyginti nedidelis svoris leidžia Laminam plokštes optimaliai pritaikyti vidaus interjere. Jei techninis ar natūralus akmuo gali būti naudojamas tik stalviršiams gaminti, šios plokštės yra daug universalesnės. Virtuvės, vonios, laiptų zonose jos dažnai pritaikomos ir kaip pertvaros, spintelių durelėms, kambario durims ar kitiems elementams dekoruoti.

Laminam plokštės dėl savo unikalios sudėties yra visiškai saugios naudoti namų aplinkoje, gali būti naudojamos kaip paviršius maistui gaminti. Tai ekologiškas produktas, pagamintas iš natūralių sudedamųjų dalių, kurios gali būti perdirbtos. Puikus sprendimas ieškantiems kompromiso tarp patogumo ir natūralumo!

Aplankykite mus

Pramonės 6a, LT-78148
Šiauliai, Lietuva

Paskambinkite

Darbo valandomis:
+370 650 73111

Parašykite mums

Elektroniniu paštu:
info@marmuras.lt