Technistone - puikus pasirinkimas ieškantiems naujovių!

Technistone – tai dirbtinis akmuo, savo išvaizda prilygstantis natūraliam ir jau sulaukęs pripažinimo visame pasaulyje. Šio akmens paviršius yra itin kompaktiškas, kietas ir neturi porų, kurios trauktų dulkes bei nešvarumus. Ši savybė dažnai yra vieninteliu neigiamu aspektu renkantis natūralaus akmens apdailos detales. Iš neorganinių medžiagų sudarytas Technistone savo naudojimo savybėmis lenkia natūralaus akmens paviršius praktiškumu. Dirbtinis akmuo apdailoje suteikia natūralaus akmens išvaizdai būdingo jaukumo, prabangumo ir ilgaamžiškumo pojūtį. Plati spalvų gama leidžia derinti šį akmenį prie įvairiausio stiliaus interjerų.

Puikia išvaizda pasižymintis Technistone dirbtinis akmuo savo sudėtyje turi ne mažiau kaip 93 proc. natūralių sudedamųjų dalių, kurios ir suteikia jam natūralų akmenį itin primenančią išvaizdą. Šis akmuo gaminamas iš kvarcinio smėlio, veidrodžio šukių, trupinto granito, dekoratyvinių priedų, aukštos kokybės poliesterio dervos mišinio. Toks paviršius yra lengvai poliruojamas, todėl itin dekoratyviai atrodo, gerai atspindi šviesą ir ilgai išlaiko visiškai nekintančią išvaizdą. Kartu dirbtinio kvarco paviršiai išsaugo atsparumą karčiui, drėgmei ir pasižymi puikiomis estetinėmis savybėmis. Gamybos proceso metu naudojami įvairūs pigmentai, suteikiantys dirbtiniam akmeniui natūralius, gamtos sukurtus raštus.

Puikiomis estetinėmis bei praktinėmis savybėmis pasižymintis Technistone yra geriausias kompromisas tarp natūralios išvaizdos ir ilgaamžiškumo (atsparumo aplinkos sąlygoms). Iš šio akmens gaminami virtuviniai stalviršiai, vonios stalviršiai ir kiti paviršiai, kurie patiria nepalankias aplinkos sąlygas ar gali susidurti mechaniniu poveikiu. Technistone net ir tokiose vietose išlaiko estetines savybes, atrodo dekoratyviai ir elegantiškai. Šį paviršių lengva prižiūrėti, o interjero dizaineriai dirbtinį akmenį atranda kaip puikia spalvų gama pasižymintį, natūraliam akmeniui būdingą prabangos įspūdį kuriantį apdailos elementą.

Dirbtinis kvarcas Technistone puikiai tinka visuomeninio naudojimo patalpose. Jis yra plačiai naudojamas SPA centrų, baseinų, restoranų virtuvių ir viešbučių įrengimui. Didesnis už natūralaus akmens atsparumas mechaniniams pažeidimams įrengiant tokios paskirties patalpas yra itin svarbiu pasirinkimo kriterijumi.

Be visų savo privalumų, Technistone natūralaus akmens paviršius lenkia ir platesne atspalvių bei raštų gama. Gamybos procese naudojami pigmentai leidžia išgauti spalvas, kurios natūraliomis gamtos sąlygomis nėra randamos.

Dirbtinis kvarcas yra palankus kainos ir kokybės pasirinkimas, todėl jį vis dažniau renkasi tiek individualių namų šeimininkai, tiek komercinių-visuomeninių patalpų valdytojai. Neribotos panaudojimo galimybės šią apdailos medžiagą daro universaliu pasirinkimu ir atitinka ieškančių kokybiškos, ilgaamžės ir laiko poveikiui atsparios medžiagos kriterijus. Inovatyvus aukštos kokybės produktas Technistone gali būti plačiai ir originaliai pritaikomas, leidžia realizuoti unikalias idėjas bet kokiame interjere.

Jei ieškote ilgaamžio ir praktiško sprendimo, kuris interjerui suteiktų natūralumo įspūdį, nedvejokite dėl Technistone. Geriausias natūralaus akmens savybes ir technologijų pažangą sujungiantis dirbtinis kvarcas yra geriausiu Jūsų pasirinkimu.

Aplankykite

Pramonės 6a, LT-78148
Šiauliai, Lietuva

Skambinkite

Darbo valandomis:
+370 650 73111

Rašykite

Elektroniniu paštu:
info@marmuras.lt