Natūralus akmuo - prabanga dvelkiantys namai!

Akmuo interjere – nesenstanti klasika. Jis suteikia šilumos jaukumo, dekoratyviai užmaskuoja arba pabrėžia norimas vietas, o plati spalvų bei raštų gama leidžia akmenį komponuoti bet kokio stiliaus interjere. Natūralus akmuo visada bus geru pasirinkimu – interjerui jis suteikia gamtos spalvų, natūralumo, o kartu ir nesenstančios elegancijos, prabangos, išskirtinių ir unikalių akcentų. Tiek vidaus, tiek išorės apdailai naudojamas akmuo yra itin patvaria ir ilgaamže medžiaga. Specialiai apdirbtas akmuo nebijo drėgmės, nepalankių aplinkos sąlygų ir net laikui bėgant išlaiko tobulą išvaizdą. Vidaus interjere jis vertinamas dėl savo atsparumo mechaniniams pažeidimams, lengvos priežiūros.

Marmuras

Įvairiausioms funkcijoms marmuras buvo naudojamas didikų pilių interjere, o šiandien papildo tiek klasikinį, tiek modernų interjerą. Gamtos sukurti raštai suteikia jaukumo namams, akcentuoja detales ir pasakoja apie gerą šeimininko skonį.

Granitas

Natūralaus akmens naudojimas interjere nepaklusnus laikui ir madai. Tai klasika, kurią renkasi daugybė kartų, atspindinti gerą namų šeimininko skonį ir kurianti interjero vertę. Ilgaamžiškumu pasižymintis natūralus akmuo ne tik suteikia prabangos įspūdį – tai kokybė, suteikiantis kiekvieniems namams pridėtinės vertės.

Dekoratyvus natūralus akmuo dažniausiai naudojamas apdailai tose patalpos vietose, kur tikimės ilgaamžės, patvarios ir visada puikiai atrodančios medžiagos. Vidaus interjere naudojamas stalviršiams, židinio apdailai, sienų ar grindų fragmentams dekoruoti. Apdailoje populiariausias natūralus akmuo – marmuras, granitas, travertinas ar skalūnas, tačiau ieškantys itin prabangios išvaizdos renkasi ir oniksą. Laidus šviesai oniksas suteikia daugiau šilumos, itin dera naudojamas kaip pertvara, vidaus kolonų dekorui.

Lauko apdailoje natūralus akmuo pritaikomas ne tik sienų ar grindų apdailai, bet ir dekoratyvioms eksterjero detalėms, fasado puošybos elementams. Natūralus akmuo gali būti naudojamas poliruotas arba laužtas, o natūralios aštrios formos visada suteikia unikalumo ir išskirtinumo. Lauko apdailai dažniausiai pasirenkamos marmuro ar granito detalės – šių rūšių akmuo aplinkos poveikiui yra atsparesnis. Ilgaamžiu patvarumu pasižymi visi natūralūs akmenys, tačiau granitas ir marmuras yra atsparesni, todėl naudojami atlieka dvejopą funkciją – tai kartu ir dekoratyvi apdailos, ir statybinė medžiaga.

Plati spalvų, atspalvių gama ir natūralūs gamtos raštai suteikia kiekvienam akmeniui išskirtinumo. Šis grožis prikausto dėmesį ir nepalieka abejingų, todėl natūralus akmuo įsirengiant namus visada buvo ir bus gero skonio ženklu. Naudojant poliruotą akmenį patalpoms suteikiamas erdvės pojūtis, žaidžiama spalvomis, šviesos kritimo kampais. Tokiose vietose kaip palangės ar funkcinė židinio apdaila, akmuo gali praplėsti erdvę, o renkantis nepoliruotą natūralų paviršių – suteikti aplinkai „minkštumo“.

Natūralus akmuo interjere dažnai naudojamas individualiuose namuose ir netgi butuose, kuriuose kuriamas aukštos kokybės, prabanga alsuojantis interjeras. Vis dėlto praktinės akmens savybės vis labiau vertinamos, todėl šią apdailos medžiagą vis dažniau renkasi ir visuomenines, komercines patalpas įrenginėjantys interjero dizaineriai.

Dažnai susiduriama su gaja nuomone, kad natūralus akmuo interjere yra itin brangus ir sudėtingai prižiūrimas – iš tikrųjų tai tėra mitai. Natūralaus akmens kaina priklauso nuo jo kokybės, rūšies ir kiekio, todėl išmaniai dėliojant akcentus visada galima rasti, kaip pritaikyti natūralaus akmens interjerui teikiamus privalumus. Būdamas natūralia medžiaga, akmuo yra lengvai prižiūrimas ir itin ilgaamžis, o šiuolaikinės technologijos leidžia jį paruošti taip, kad priežiūra būtų itin lengva. Impregnuotas akmuo neveikiamas drėgmės ir lengvai nuvalomas, todėl tokie paviršiai leidžia palaikyti higieną ir gražią išvaizdą net bėgant metams.

Aplankykite

Pramonės 6a, LT-78148
Šiauliai, Lietuva

Skambinkite

Darbo valandomis:
+370 650 73111

Rašykite

Elektroniniu paštu:
info@marmuras.lt