Granitas – geriausias pasirinkimas jūsų virtuvėje!

Granitas – kieta kristalinė uoliena, priskiriama magminių intrūzinių uolienų grupei. Tvirtumas ir kietumas yra itin vertinamos savybės, lėmusios jo populiarumą. Interjere bei eksterjere šis dekoratyvinis akmuo taip pat vertinamas ir dėl plačios spalvinės gamos, puikių išvaizdos savybių. Iš sustingusios magmos susidaręs akmuo varijuoja faktūromis, o kvarco priemaišų kiekis lemia galutinę spalvą. Natūraliai gamtoje randamo granito priskaičiuojama daugiau nei šimtas atspalvių, todėl savo mėgstamiausią rūšį išsisinks kiekvienas.

Skirtingi apdirbimo būdai suteikia dar daugiau granito pasirinkimų. Poliravimas ir šlifavimas išryškina uolienos tekstūrą, atskleidžia sandarą. Skirtingi apdirbimo metodai leidžia suteikti seno akmens išvaizdą arba naudoti natūraliai briaunuotą, lūžusį akmenį, jungti į mozaikas. Pritaikymo įvairovė ir didelis atspalvių bei raštų pasirinkimas paverčia akmens populiarumą neblėstančiu. Tai – vienas populiariausių apdailoje naudojamų natūralių akmenų. Granitas yra tvirtas ir gali būti funkcionaliai naudojamas įvairiai paskirčiai: virtuvės ar vonios stalviršiams gaminti, fasado dekoro detalėms, sienoms ir grindims ar jų fragmentams dengti.

Itin atsparus aplinkos poveikiui, temperatūrai, trinčiai ir drėgmei granitas yra naudojamas ir kaip statybinė medžiaga. Nuo neigiamo vandens ir drėgmės poveikio interjere bei eksterjere naudojamas granitas yra apsaugomas specialiais impregnantais, taip užtikrinamas šio dekoratyvaus akmens ilgaamžiškumas ir praktiškumas. Apdirbtas granitas dažnai naudojamas grindų ar sienų dangai įvairios paskirties interjere ir patalpose. Granito apdirbimo būdai leidžia įvairiapusį panaudojimą, todėl granitas ir jo gaminiai yra naudojami sodų, kiemų, lauko laisvalaikio zonų įrengimui.

Dekoratyvi išvaizda leidžia jį naudoti kaip akcentą įvairaus stiliaus interjere: granito elementais dekoruojami židiniai, laiptai, palangės, tai praktiškas pasirinkimas vonios kambariui. Atsparumas maistinėms rūgštims ir lengvai valomas paviršius lemia, kad granitas dažnai pasirenkamas virtuvės įrengimui. Granito stalviršis ne tik puikiai atrodo, bet ir ilgai tarnauja, išlaikydamas pradinę išvaizdą. Akmuo suteikia subtilumo ir prabangos bet kokiam interjerui. Priklausomai nuo atspalvio, jis puikiai dera skirtingų stilių interjeruose ir juos papildo, suteikia jaukumo. Natūralia išvaizda kerintys granito paviršiai nuo seno naudojami siekiant suderinti grožį ir buityje praktiškas savybes.

Natūralaus akmens naudojimas interjere nepaklusnus laikui ir madai. Tai klasika, kurią renkasi daugybė kartų, atspindinti gerą namų šeimininko skonį ir kurianti interjero vertę. Ilgaamžiškumu pasižymintis natūralus akmuo ne tik suteikia prabangos įspūdį – tai kokybė, suteikiantis kiekvieniems namams pridėtinės vertės. Savo spalvomis ir raštais varijuojantis granitas tiks įvairaus stiliaus interjerui kurti. Vienas iš populiariausių apdailai naudojamų akmenų – granitas – taip pat yra naudojamas ir paminklų gamybai. Tai truputį gadina bendrą įvaizdį, nes būtent dėl to kartais granitas nuvertinamas. Visgi jis puikiai dera prie kitų apdailos medžiagų ir yra tinkamas įvairiems interjerams tiek individualioje, tiek ir industrinėje erdvėje kurti.

Aplankykite

Pramonės 6a, LT-78148
Šiauliai, Lietuva

Skambinkite

Darbo valandomis:
+370 650 73111

Rašykite

Elektroniniu paštu:
info@marmuras.lt