Gaminiai iš akmens

Gaminiai iš akmens tai gražūs, ilgaamžiški, tvirti ir praktiški nereikalaujantys priežiūros interjero elementai. Architektai ir dizaineriai visame pasaulyje vis dažniau naudoja marmurą ir granitą, nes tai ideali medžiaga vidaus interjerui bei eksterjerui. Vien dėl ilgaamžiškumo gaminiai iš akmens yra pigesni už daugumą kitų medžiagų. Mes siūlome jums rinkoje esančią plačiausią produkcijos spalvinę gamą, todėl čia Jūs visada rasite tai, ko ieškote. Savo gaminiams naudojame įvairiaspalvį marmurą iš Ispanijos, Indijos, Turkijos ir Italijos. Granitą iš Indijos, Brazilijos, Švedijos, Norvegijos, Kinijos. Oniksą iš Pakistano.
Virtuviniams stalviršiams galime pasiūlyti pačias naujausias medžiagas – kvarcinį akmenį iš Ispanijos SILESTONE  kvarcinį akmenį iš Čekijos TECHNISTONE ir keramikos plokštes LAMINAM iš Italijos.

Kvarcinis akmuo

Kvarcinis akmuo, dar vadinamas techniniu akmeniu yra aukštos kokybės dirbtinis akmuo savo estetinėmis savybėmis nenusileidžiantis natūraliam dekoratyviniam akmeniui. Jis itin atsparus trinčiai ir aplinkos sąlygoms, todėl kvarco apdailos detalės yra ilgaamžės, puikiai išlaiko pradinę išvaizdą nepakitusią.

Laminam

Laminam keramikos plokštės gali atrodyti itin natūraliai ir taip priminti natūralų akmenį, tikrus gamtos raštus, tačiau kartu jos yra naudojamos taip paprastai kaip keraminės plytelės. Tiesa, išvaizda Laminam keramikos plokštės gerokai lenkia plyteles – stambus formatas leidžia išgauti unikalius dėliojimo raštus, suteikti patalpoms erdvės pojūtį.

Marmuras ir granitas

Natūralus akmuo interjere – nesenstanti klasika. Jis suteikia šilumos jaukumo, dekoratyviai užmaskuoja arba pabrėžia norimas vietas, o plati spalvų bei raštų gama leidžia akmenį komponuoti bet kokio stiliaus interjere. Specialiai apdirbtas akmuo nebijo drėgmės, nepalankių aplinkos sąlygų ir net laikui bėgant išlaiko tobulą išvaizdą.

Viešbučiams ir Restoranams

Skirtingai nuo stalviršių namuose, restoranų ar viešbučių stalų yra daug daugiau. Jie turi išgyventi šimtus ar tūkstančius žmonių, valgančių kiekvieną dieną, todėl GAMINIAI IŠ AKMENS gali padėti jums pasirinkti paviršius, kurie bus sėkmingai naudojami sunkiomis sąlygomis, neatrodys dėmėti, nebus pakitusi spalva, suskilę ar įtrūkę.