Silestone

Silestone – unikalus kvarcinis akmuo, žinomas ir vertinamas dėl savo unikalių savybių. Visų pirma, šis kvarcitas atspindi gamtos ir šiuolaikinių technologijų sąveiką. Jos rezultatas – natūraliam akmeniui estetinėmis savybėmis prilygstantis, tačiau itin atsparus ir tolygaus paviršiaus kvarcitas. Tai išplečia akmens apdailos panaudojimo galimybes ir suteikia galimybę kurti funkcionalų interjerą.

01. Basiq

02. Eternal

03. Cielo

04. Galactic

05. Life

06. Mythology

07. Nebula

08. Nebula Code

09. Ocean

10. Platinum

11. Rivers

12. Stone

13. Stonium

14. Stellar

15. Tropical Forest

16. Zen

Specialia antibakterine danga dengiamas Silestone tinka naudoti įvairiems apdailos elementams: palangėms, stalviršiams, laiptams, grindims ir sienoms, maisto ruošos barui įrengti tiek individualiuose, tiek ir visuomeninės paskirties pastatuose. Antibakterinė danga neleidžia kauptis bakterijoms, yra lengvai valoma ir prižiūrima. Dar daugiau – ji itin ilgą laiką apsaugo kvarcitą nuo aplinkos poveikio lemiamų spalvos pakitimų bei mechaninių pažeidimų. Dėl šių savybių Silestone kvarcitas yra itin praktišku pasirinkimu tokiose komercinės paskirties patalpose kaip restoranų ar viešbučių virtuvės, SPA, sveikatos priežiūros patalpų įrengimui. Kartu šios savybės naudingos ir individualiuose namuose, kurių šeimininkai ieško natūralaus akmens išvaizdos, bet kartu nori atsparumo ir ilgaamžiškumo.

Kvarcinis akmuo Silestone yra vienas iš populiariausių pasaulyje. Daugelis interjero dizainerių jį renkasi kaip medžiagą, suteikiančią kompromisą tarp išvaizdos ir praktiškumo: su Silestone gaunate visa tai, ką suteikia natūralus akmuo interjere, ir dar didesnį atsparumą.

Silestone kvarciniai paviršiai yra tinkami įvairiausiai paskirčiai. Kaip ir natūralus akmuo, šios plokštės gali būti blizgaus poliruoto paviršiaus arba sukurti natūralaus akmens įspūdį. Skirtingo plokščių storio pasirinkimas taip pat labai praktiškas – tai itin praverčia tais atvejais, kai norima suprojektuoti netradicinę daugiafunkcę židinio apdailą, palangę ar stalviršį.

Plati Silestone kvarcito spalvų gama suteikia galimybę jį panaudoti įvairiausio stiliaus interjere, o itin aukštas atsparumas leidžia nepaisyti ribų, kurių paprastai reikėtų laikytis renkantis natūralų akmenį. Silestone kvarcitas gali atkartoti marmuro, granito ar kito natūralaus akmens gamtos sukurtus raštus bei atspalvius. Tai tarsi pagerintas natūralus akmuo, kuris niekada nepakeis išvaizdos, neišbluks bėgant laikui.

Silestone kvarcinis akmuo yra atsparus drėgmei ir įbrėžimams, todėl idealiai tinka naudoti tiek virtuvėje, tiek vonios kambariui įrengti. Pastaruoju atveju kvarcitas yra itin praktiškas, nes dėl savo antibakterinių savybių ne tik puikiai atlaiko nuolatinį drėgmės poveikį, bet ir padeda išvengti tokių problemų kaip pelėsio, stafilokoko ar kitų bakterijų vystymasis. Lengva priežiūra ir visapusiškas higienos užtikrinimas yra naudinga savybe įsirengiant namus ir siekiant apsisaugoti nuo įvairių alerginių susirgimų, kuriuos sukelia bakterijų kaupimasis.

Silestone yra naudojamas ne tik apdailos detalėms, bet ir įvairiems dekoro elementams kurti. Pavyzdžiui, kriauklėms, skulptūroms, ornamentams gaminti. Plati spalvų gama varijuoja nuo ramių gamtos spalvų iki ryškių atspalvių, todėl kiekvienas ieškantis akmens pritaikymo interjere idėjų ras sau tinkamą atspalvį, nepriklausomai nuo interjero stiliaus.